zoom_in

Tiekom 200GB + Norwegia (PUSTA KARTA)

30,00 zł
Brutto

Jeśli zamówisz kartę do godziny 11:00 to jeszcze tego samego dnia paczka zostanie wysłana.

Pusta karta sim Tiekom.

Polski dystrybutor Sanil.

Proces rejestracji karty przeprowadza Sanil.

Polski support techniczny Sanil.

Polska faktura VAT.

Wysyłka z Polski.

Ilość

Przeczytaj opis przed zakupem  Karty SIM Pre-Order.

Jeśli zamówisz kartę do godziny 11:00 to jeszcze tego samego dnia paczka zostanie wysłana.

Pre-Order oznacza przedsprzedaż produktu, którego na dzień dzisiejszy nie ma jeszcze w Polsce i nie możemy go wysłać do klienta natychmiast.

Pre-Order służy do tego aby klient mógł kupić kartę sim po bardzo dużym rabacie jednocześnie zgadzając się na to, że otrzyma kartę nawet dopiero za dwa tygodnie od chwili zakupu a sprzedawca dzięki przedsprzedaży Pre-Order nie zamawia kart w ciemno od producenta tylko wie z góry jakie jest zapotrzebowanie.

 

1.       1.Dystrybutor Sanil nie odpowiada za żadne zmiany, które operator sieci może wprowadzić w trakcie trwania oferty.

2.       2.Dystrybutor nie ma najmniejszego wpływu na działania operatora sieci.

3.       3.Stawki taryfy internetowej nie są zagwarantowane na żaden okres.

4.       4.Ofertę obejmuje polityka uczciwego korzystania i może wystąpić sytuacja, w której po 3 lub 6 miesiącach karta zostanie wyłączona jeśli użytkownik w tym okresie nie pojawi się na terenie Hiszpanii.

5.       5.Kupując produkt karta SIM Tiekom masz prawo do zwrotu tylko w przypadku gdy karta jest nowa i nieużywana.

6.      6. Po zakupie karty SIM na Twój adres mail przyślemy Ci formularz, którzy musisz wypełnić abyśmy mogli zgłosić Cię do rejestracji w Tiekom a rejestracja może trwać co najmniej 48h (w dniach roboczych).

7.       7.Po zarejestrowaniu klienta w Tiekom otrzymasz mail od operatora sieci z hasłem oraz loginem potrzebnym do zalogowania się w panelu klienta Tiekom oraz do uruchomienia karty SIM.

8.      8. Karta SIM Tiekom jest pusta i po zakupie oraz rejestracji musisz wykupić subskrypcję miesięczną.

9.       9.Po zainstalowaniu karty SIM w telefonie uzyskasz możliwość zakupu subskrypcji miesięcznej 400GB internetu w cenie 43,90 euro.

10. Pełne 400GB jest do wykorzystania na terenie Hiszpanii lecz tylko 200GB z tego można zużyć w     Unii Europejskiej oraz Norwegii.

11. Za każdym razem gdy Twoja karta SIM zostanie zablokowana z powodu polityki uczciwego korzystania możesz u nas zakupić kolejną kartę SIM z RABATEM i zarejestrujemy ją na te same dane, które podawałeś przy rejestracji pierwszej Twojej karty SIM.

12. Jeśli będziesz potrzebować nie używać karty przez miesiąc lub więcej to z Twojej karty płatniczej zostanie pobrane 3 euro na utrzymanie Twojej usługi.

 

Szczegóły oferty Tiekom 200GB (TYLKO DANE):

1.      1. Karta SIM umożliwia korzystanie z subskrypcji miesięcznej 400GB za 43,90 euro.

2.       2.400GB jest do wykorzystania na terenie Hiszpanii i z tych gigabajtów 200GB można wykorzystać w unii Europejskiej oraz Norwegii.

3.       3.Prędkość internetu ograniczona do 150mb/s.

4.       4.Zasięg 4G i 5G.

5.       5.Cena 43,90 euro miesięcznie.

 6. Można udostępniać internet (hotspot).

 

 

Kraje roamingu:

Niemcy, Austria, Belgia, Bułgaria, Czechy, Cypr, Dania, Słowacja, Słowenia, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Gwadelupa, Gujana Francuska, Holandia, Węgry, Irlandia, Martynika, Wyspa Reunion, Islandia, Włochy, Łotwa, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Malta, Norwegia, Polska, Portugalia, Wielka Brytania, Rumunia, Szwecja, Monako, San Marino, Watykan,

 

Korzyści z zakupu karty SIM od Sanil:

 

1.       Na zakupioną kartę SIM uzyskasz u nas fakturę VAT.

2.       Przeprowadzimy za Ciebie proces rejestracji karty.

3.       Zapewniamy obsługę techniczną na czacie WhatsApp oraz telefoniczną.

4.       U nas uzyskasz najnowsze informacje dotyczące oferty oraz ewentualnych wprowadzanych zmian.

5.       Jeśli Twoja karta SIM zostanie zablokowana z powodu polityki uczciwego korzystania to na kolejną zakupioną u nas kartę SIM otrzymasz RABAT.

Specyficzne kody